Memoriál Ivana Hrbka na 100 hodů dorážky – Meteor Praha
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
26. 07. - 04. 08. 2024 1x100HS dorážky 100,-
Pozvánka Přihláška
Černokostelecký turnaj dvojic v dorážkové (3. ročník)
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
29. 07. - 11. 08. 2024 2x120HS dorážky 300,-
Pozvánka Přihláška
Memoriál osobností TJ Unie Hlubina 2024
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
16. 08. - 01. 09. 2024 2x100HS 300,-
Pozvánka Přihláška
MEMORIÁL JOSEFA HUSTOLESE
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
17. 08. - 01. 09. 2024 2x100HS 250,-
Pozvánka Přihláška
15.ročník Memoriálu Miroslava Kočárka
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
23. 08. - 01. 09. 2024 2x120HS 300,-
Pozvánka Přihláška
MEMORIÁL MANŽELŮ DRÁPELOVÝCH 2024
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
24. 08. - 01. 09. 2024 2x100HS 200,-
Pozvánka Přihláška
Kuželky Borovany - Letní turnaj - XI. ročník
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
28. 08. - 01. 09. 2024 1x100HS 100,-
Pozvánka Přihláška
MASNA CUP - TJ Slavoj Plzeň
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
30. 08. - 08. 09. 2024 2x120HS 300,-
Pozvánka Přihláška
7.LETNÍ MEMORIÁL Václava Potměšila
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
06. 09. - 15. 09. 2024 2x100HS 250,-
Pozvánka Přihláška
12.ročník Trhovosvinenského turnaje
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
04. 06. - 15. 06. 2024 1x100HS 100,-
Pozvánka
Strakonice - Jarní turnaj čtyřčlenných družstev registrovaných
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
18. 05. - 26. 05. 2024 4x120HS 400,-
Pozvánka
Memoriál Petra Marka a Ladislava Ludvíka - Sezimovo Ústí
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
03. 05. - 15. 05. 2024 2x100HS 250,-
Pozvánka Výsledky
Slavonický trojboj XII. ročník
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
02. 05. - 17. 05. 2024 1x60+100+120HS 300,-
Pozvánka Výsledky
Opavský turnaj dvojic žactva
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
28. 04. - 28. 04. 2024 2x60HS 0,-
Pozvánka Výsledky
MEMORIÁL Jindřicha ŠENKYŘÍKA - TJ Nové Město na Moravě
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
26. 04. - 04. 05. 2024 2x100HS 200,-
Pozvánka
Žižkova 200 turnaj dvojic v Táboře
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
15. 12. - 29. 12. 2023 2x200HS 400,-
Pozvánka Výsledky
XIV. ročník memoriálu čtyř Mušketýrů - Sokol Brno IV
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
09. 12. - 18. 12. 2023 4x120HS 500,-
Pozvánka
MEMORIÁL MANŽELŮ DRÁPELOVÝCH 2023
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
26. 08. - 03. 09. 2023 2x100HS 200,-
Pozvánka Výsledky
Blatenská 120
Datum konání Disciplína Startovné Kvalifikace MČR
15. 08. - 26. 08. 2023 2x120HS 300,-
Pozvánka