KK Lokomotiva Tábor - 2x200HS
16. 12.
17:45 - Ctibor Cabadaj, Ondřej Novák (KK Lokomotiva Tábor)
17:45 - Kristýna Nováková, Vlastimil Novák (TJ Sokol Chýnov)
17. 12.
18. 12.
12:30 - Pavel Kasal, Tomáš Keller (Sokol Rudná)
12:30 - Jiří Zdráhal,, Miroslav Kýhos (Sokol Rudná)
14:15 - David Šebestík, Rostislav Solkan (Dynamo České Budějovice)
14:15 - Miroslav Kraus, Jakub Kožich (Dynamo České Budějovice)
16:00 - Lenka Křemenová, František Orel (Sokol Chotoviny)
16:00 - Libor Doubek, František Bürger (TJ Nová Ves)
19. 12.
17:45 - Blanka Mašková, Oldřich Roubek (TJ Sokol Chýnov)
17:45 - Jaroslava Frdlíková, Jan Kobliha (Kuželky Borovany)
19:30 - Václav Ondok, Čestmír Siebenbrunner (Kuželky Borovany)
19:30 - Jitka Šimková, Jiří Malovaný (Kuželky Borovany)
20. 12.
16:00 - volno
16:00 - Jan Novák (TJ Sokol Chýnov), Josef Troup (Spartak Trhové Sviny)
17:45 - Jan Bartoň, Zbyněk Hein (Sokol Chotoviny)
17:45 - Miloš Filip, Petr Křemen (TJ Sokol Chotoviny)
19:30 - volno
19:30 - Tomáš Čožík (SW GW Micheldorf), Milan Blecha (KSV Wien)
21. 12.
16:00 - Stanislav Vesecký (KK Konstruktiva), Miroslav Šnejdar (KK Kolín)
16:00 - Jiří Dvořák, Pavel Petrů (Chýnov)
17:45 - Ilona Hanáková, Martin Vašíček (TJ Nová Ves)
17:45 - Jiří Pokorný, Pavel Jesenič (TJ Nová Ves)
19:30 - Dobroslsva Procházková, František Vašíček (TJ Nová Ves)
19:30 - Martin Jesenič, Věra Jeseničová (TJ Nová Ves)
22. 12.
16:00 - Blanka Mašková (TJ Sokol Chýnov), Jaroslav Hažva (KK Slavoj Praha)
16:00 - volno
17:45 - Josef Sysel (Vltavan Loučovice), Ondřej Sysel (Sokol Sobenov)
17:45 - Jakub Sysel (Sokol Soběnov), Patrik Fink (Sokol Sobenov)
19:30 - Karel Kunc, Karolína Kuncová (TJ Centropen Dačice)
19:30 - volno
27. 12.
9:00 - František Vávra, Pavel Zeman (TJ Spartak Trhové Sviny)
9:00 - Josef Svoboda, Bohuslav Švepeš (TJ Spartak Trhové Sviny)
10:45 - Vlastimil Kříha, Kroupa Bedřich (TJ Spartak Trhové Sviny)
10:45 - Gabriela Kroupová, Nikola Kroupová (TJ Spartak Trhové Sviny)
12:30 - Denisa Šimečková, Žaneta Pešková (TJ Spartak Trhové Sviny)
12:30 - Josef Troup, Nela Horňáková (TJ Spartak Trhové Sviny)
14:15 - Jan Štajner, Aleš Císař (TJ Spartak Trhové Sviny)
14:15 - Marek Rojdl, Filip Rojdl (TJ Spartak Trhové Sviny)
16:00 - Jiří Reban, Pavel Stodolovský (TJ Spartak Trhové Sviny)
16:00 - Jaroslav Vychodil, Jan Dvořák (TJ Spartak Trhové Sviny)
17:45 - Jiří Minařík, Robert Flandera (TJ Blatná)
17:45 - Jiří Vokurka, Karel Koubek ml. (TJ Blatná)
19:30 - Radim Růžička, Pavel Černý (Tj Lokomotiva ČB)
19:30 - Václav Klojda ml., Tomáš Polánský (Tj Lokomotiva ČB)
28. 12.
9:00 - Tomáš Čožík (SW GW Micheldorf), Filip Dejda (BSV Voith St Polten)
9:00 - Josef Sysel (Vltavan Loučovice), Kamil Šedivý (Sokol Soběnov)
12:30 - Jakub Vojáček, Barbora Králová (TJ SOKOL TEHOVEC)
12:30 - Jaroslav Procházka, Jan Procházka (TJ SOKOL TEHOVEC)
14:15 - Emilie Somolíková (KK Konstruktiva), Eva Václavková ()
14:15 - Pleticha Jaroslav (KK Konstruktiva), Pleticha Jaroslava ()
16:00 - Jozef Jakubčík, Jakub Vaniš (KK Hilton Sezimovo Ústí)
16:00 - Michal Mikuláštík, Jan Švarc (KK Hilton Sezimovo Ústí)
17:45 - Jaroslav Mihál, Zdeněk Zeman (Lokomotiva Tábor)
17:45 - Pavel Vrbík, Dušan Jelínek (KK Hilton Sezimovo Ústí)
19:30 - Michal Berka, David Dúška (Slovan Kamenice nad Lipou)
19:30 - Karel Dúška, Lukáš Dúška (Slovan Kamenice nad Lipou)
29. 12.
9:00 - volno
9:00 - volno
10:45 - volno
10:45 - volno
12:30 - volno
12:30 - Pavel Vymazal (KK Konstruktiva Praha), Milan Souček (TJ Spartak Velké Meziříčí)
14:15 - Václav Loukotka (TJ Baník Stříbro), Jindřich Valo (KK Slavoj Praha)
14:15 - Bohumil Maroušek, Tomáš Maroušek (České Velenice)
16:00 - Branislav Černuška, Miroslav Dvořák (České Velenice)
16:00 - Zbyněk Dvořák, Tomáš Maroušek (České Velenice)
17:45 - Miloš Mikuláštík (Hilton S.Usti), Marcel Berla (Cetoraz)
17:45 - Pavel Blazek, Michal Hajny (Hilton S .Usti)
19:30 - volno
19:30 - Jakub Dařílek (TJ Lokomotiva Ústí nad Labem), Lukáš Dařílek (SKK Bohušovice nad Ohří)