MEMORIÁL Jindřicha ŠENKYŘÍKA - TJ Nové Město na Moravě - 2x100HS
Pátek - 26.04.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - Petr Hlisnikovský (TJ Nové Město na Moravě), Lenka Conceptión (TJ Třebíč)
17:15 - oficiální, ZAHÁJENÍ (TJ Nové Město na Moravě)
18:00 - oficiální, ZAHÁJENÍ (TJ Nové Město na Moravě)
18:45 - Michal Miko, Pavel Sáblík (Nové Město na Moravě)
19:30 - volno
Přihlásit se
20:15 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
21:45 - volno
Přihlásit se
Sobota - 27.04.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
8:45 - volno
Přihlásit se
9:30 - volno
Přihlásit se
10:15 - volno
Přihlásit se
11:00 - volno
Přihlásit se
11:45 - volno
Přihlásit se
12:30 - volno
Přihlásit se
13:15 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
14:45 - volno
Přihlásit se
15:30 - volno
Přihlásit se
16:15 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:45 - volno
Přihlásit se
18:30 - volno
Přihlásit se
19:15 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:45 - volno
Přihlásit se
21:30 - volno
Přihlásit se
Neděle - 28.04.2024
8:00 - David Pešák, Dušan Šívr (Pacoši Slavonice)
8:45 - Antonín Ferdan, Patrik Jindra (Pacoši Slavonice)
9:30 - Jarda Matějka, Šárka Dvořáková (KK Jihlava)
10:15 - volno
Přihlásit se
11:00 - volno
Přihlásit se
11:45 - volno
Přihlásit se
12:30 - volno
Přihlásit se
13:15 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
14:45 - volno
Přihlásit se
15:30 - volno
Přihlásit se
16:15 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:45 - volno
Přihlásit se
18:30 - volno
Přihlásit se
19:15 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:45 - volno
Přihlásit se
21:30 - volno
Přihlásit se
Pondělí - 29.04.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - Šárka Vacková, Luboš Strnad (KK Jihlava)
17:15 - Simona Matulová (KK Jihlava), Jiří Macko (KK J)
18:00 - Miko, Stloukal (TJ NMnM)
18:45 - volno
Přihlásit se
19:30 - volno
Přihlásit se
20:15 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
21:45 - volno
Přihlásit se
Úterý - 30.04.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - volno
Přihlásit se
17:15 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:45 - volno
Přihlásit se
19:30 - Josef Fučík (Spartak Pelhřimov), Jaroslav Benda (Kuželky)
20:15 - Václav Novotný (Spartak Pelhřimov), Zdena Vytisková (Kuželky)
21:00 - volno
Přihlásit se
21:45 - volno
Přihlásit se
Středa - 01.05.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - volno
Přihlásit se
17:15 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:45 - volno
Přihlásit se
19:30 - volno
Přihlásit se
20:15 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
21:45 - volno
Přihlásit se
Čtvrtek - 02.05.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - Libor Kočovský, Libor Kočovský (KK Slavoj Žirovnice)
17:15 - Libor Kočovský, Libor Kočovský (KK Slavoj Žirovnice)
18:00 - Libor Kočovský, Libor Kočovský (KK Slavoj Žirovnice)
18:45 - volno
Přihlásit se
19:30 - volno
Přihlásit se
20:15 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
21:45 - volno
Přihlásit se
Pátek - 03.05.2024
15:00 - volno
Přihlásit se
15:45 - volno
Přihlásit se
16:30 - volno
Přihlásit se
17:15 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:45 - volno
Přihlásit se
19:30 - Martin Votava, Petr Votaba (TJ Start Jihlava)
20:15 - Sebastian Zavrel, Zdenek Svehlik (TJ Start Jihlava)
21:00 - Roman Doležal, Petr Hlaváček (TJ Start Jihlava)
21:45 - volno
Přihlásit se
Sobota - 04.05.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
8:45 - volno
Přihlásit se
9:30 - volno
Přihlásit se
10:15 - volno
Přihlásit se
11:00 - Miroslav Štěpán, Václav Švub (KK Zábřeh)
11:45 - Tomáš Dražil, Libor Krejčí (KK Zábřeh)
12:30 - volno
Přihlásit se
13:15 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
14:45 - volno
Přihlásit se
15:30 - volno
Přihlásit se
16:15 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:45 - volno
Přihlásit se
18:30 - volno
Přihlásit se
19:15 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:45 - volno
Přihlásit se
21:30 - volno
Přihlásit se