Strakonice - Jarní turnaj čtyřčlenných družstev registrovaných - 4x120HS
Sobota - 18.05.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
9:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
11:00 - volno
Přihlásit se
12:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - Filip Löffelmann (TJ Sokol Kdyně)
15:00 - Filip Löffelmann (TJ Sokol Kdyně)
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
Neděle - 19.05.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
9:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
11:00 - volno
Přihlásit se
12:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
Pondělí - 20.05.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
Úterý - 21.05.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
Středa - 22.05.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - Radim Růžička (TJ Lokomotiva České Budějovice)
19:00 - Václav Klička (AC Sparta Praha)
20:00 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
Čtvrtek - 23.05.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - TJ Dynamo ČB (TJ Dynamo ČB)
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
21:00 - volno
Přihlásit se
Pátek - 24.05.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - Josef Sysel (TJSokol Soběnov)
20:00 - Josef Sysel (TJSokol Soběnov)
21:00 - Josef Sysel (TJSokol Soběnov)
Sobota - 25.05.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
9:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
11:00 - Lucie Horková (Kuželky Holýšov)
12:00 - Lucie Horková (Kuželky Holýšov)
13:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
Neděle - 26.05.2024
8:00 - volno
Přihlásit se
9:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
11:00 - Blanka Koubová (KK Slavoj Praha)
12:00 - Blanka Koubová (KK Slavoj Praha)
13:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se