Černokostelecký turnaj dvojic v dorážkové (3. ročník) - 2x120HS dorážky
Pondělí - 29.07.2024
16:00 - Rudolf Heisig, Alena Jurášová (Marodi Rýmařov - neregistrovaní)
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Úterý - 30.07.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Středa - 31.07.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - Kostelec n.Č.l. - A, Kostelec n.Č.l. - A (TJ Sokol Kostelec n.Č.l.)
18:00 - Kostelec n.Č.l. - A, Kostelec n.Č.l. - A (TJ Sokol Kostelec n.Č.l.)
19:00 - Kostelec n.Č.l. - A, Kostelec n.Č.l. - A (TJ Sokol Kostelec n.Č.l.)
19:00 - Kostelec n.Č.l. - A, Kostelec n.Č.l. - A (TJ Sokol Kostelec n.Č.l.)
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Čtvrtek - 01.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - Václav Novotný, Ota Schindler (TJ Spartak Pelhřimov)
19:00 - Jaroslav Benda, Josef Fučík (TJ Spartak Pelhřimov)
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Pátek - 02.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Sobota - 03.08.2024
14:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - Petra Vejrostková, Anička Vejrostková (Neregistrovaný Kostelec n.Č.l)
18:00 - Verča Fleková, Ondřej Flek (Neregistrovaný Kostelec n.Č.l)
19:00 - Láďa Hradecký, Kuba Hradecký (Neregistrovaný Kostelec n.Č.l)
19:00 - Obsazeno, Obsazeno (-)
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Neděle - 04.08.2024
14:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Pondělí - 05.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Úterý - 06.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Středa - 07.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Čtvrtek - 08.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Pátek - 09.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
Sobota - 10.08.2024
14:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
Neděle - 11.08.2024
14:00 - volno
Přihlásit se
14:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
15:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
17:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
18:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se
20:00 - volno
Přihlásit se